Giotto Wood   Motif Desen İşleme Lazer Makinesi

Broşür (PDF)       ● Video

 

Mobilya ve Aksesuarları üretiminde teknolojik gelişmeye uyarak lazer sistemlerimizi kullanmanız hem ürünlerinizin kalitesini ve tercih edilmesini hem de kazancınızı  arttırır. Tasarımdan Üretime “Giotto Wood Lazer” sistemleri  başlıca faydaları şunlardır :

 

Hızlı ve anında üretim yapılır;

Siparişle birlikte bilgisayar yardımıyla anında kesim ve desen alabilirsiniz.

 

Fazla numune ve model yapılır;

Siparişler ve fuarlar için önceden masrafsız kısa zamanda çok model üretilir.

 

Stok maliyeti azalır;

İster az miktarda ister çok miktarda anında üretim yapılır.

 

Satış miktarına göre üretim yapılır;

Gerektiği zaman gerektiği kadar üretim yapılır.

 

Kontrolsüz malzeme fireleri azalır;

Her parça aynı kalitede, hatasız ve firesiz üretilir.

 

Özgün tasarım imkanı;

Firmanızın konseptini firmanıza özgün tasarımlarla sunma imkanı.

 

İşçilikten kaynaklanan sorunlar azalır;

İnsana bağlı imalat hataları azalır.

 

Kalifiye eleman ihtiyacı azalır;

Birçok işlem lazerde toplandığı için ara işlemlerde eleman ihtiyacı azalır.

 

Yüksek hacimli esnek imalat;

Tamamen bilgisayar kontrollü üretim yapılır.

 

Giotto Wood Lazer, Üstün ve Rakipsiz Rekabet Gücüne Sahiptir. Mobilya ve aksesuar alanında ahşap, deri ve tekstil gibi her malzemede çalışır. Detay hakkında bilgi almak ve cihazları görmeniz için lütfen arayınız.

 

Mobilya ve ahşap sektöründe ürünlerinize değer katmak için sizlere 15 yıldır Türkiye'de Tek Yetkili Temsilciliğini yaptığımız “GIOTTO WOOD LAZER” makinesini tanıtımını yapmak istiyoruz. 2000 yılından buyana değişik sektörlerde çalışmakta olan Giotto Laser modelleri, halen hazırda İstanbul, İnegöl ve Ankara gibi bölgelerde mobilya sektörünün önce gelen firmalarında da hizmet vermektedir.

 

 

Mobilyanıza Neler Katabilirsiniz :- Çizgisel veya Resimsel Desenler, Motifler- Çizgisel veya Resimsel Logolar- Derinlemesine İşlemeler- 3 Boyutlu (Malzemeye Göre) Yüzeysel İşlem- İnce Levhaların Kesimi (Deri, Kumaş gibi)- Ham veya Boyalı Ürün Üzerine İşlemler- Ahşap, Kaplama, Cam veya Ayna Üzerine İşlemlerNeden Giotto Wood Laser :- İtalyan ve Alman Teknolojilerinin Birleşiminden oluşmaktadır.- 365 gün 24 Saat Durmadan Çalışan Endüstriyel Sistemdir.- 2000 yılından buyana piyasadaki her makinamız durmaksızın çalışmaktadır.- Ek maliyet ve sarfiyat yoktur.- Cihaz ömrü işe göre çift vardiya çalışma saatine göre 10 yılı aşmaktadır.- Kirden, tozdan, pastan etkilenmeyen yapıya sahiptir.- Aşırı Soğuktan ve aşırı sıcaktan etkilenmeyen sisteme sahiptir.- Otomasyona açık ve hazır sistemlerdir.- İstenirse bant üzerinde akan ürünlere de işlem yapar.- Aynı anda ve aynı işlem üzerinde değişik yüksekliklere aynı kalitede işlem yapar.- Bütün bunlar dünyada sadece Giotto Lazer modellerinde bulunmaktadır. 

 

 

|     Laser Bilgi ve Haber Kayıt Formu     |

A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Makina San Tic A.Ş.

OruçReis Mah. Giyimkent Cad. C1B232 Blok No 126 Esenler 34235 İstanbul

Tel. 0212 438 38 08    Faks. 0212 438 38 09